ZAMÓW DYWANOWE SZKOLENIE DO SWOJEJ PLACÓWKI

SZKOLENIE DLA ZAMKNIĘTYCH GRUP

DLA RAD PEDAGOGICZNYCH

DYWANOWE PIOSENKI MOŻEMY ZREALIZOWAĆ W FORMIE STACJONARNEJ LUB ONLINE

TERMIN I CENA SZKOLENIA DO UZGODNIENIA INDYWIDUALNEGO Z PLACÓWKĄ

W PAKIECIE ZNAJDUJE SIĘ:

 CERTYFIKAT

PŁYTA  CD Z PIOSENKAMI DLA DZIECI (PLATFORMA)

PŁYTA DVD Z FILMIKAMI Z INSTRUKTAŻEM (PLATFORMA)

 TECZKA ZE SKRYPTEM SZKOLENIOWYM

DYWANOWE PIOSENKI

CZĘŚĆ I

CAŁOROCZNE SZKOLENIE

DLA NAUCZYCIELI ŻŁOBKÓW, PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

DYWANOWE PIOSENKI to świetne i bardzo praktyczne szkolenie, podczas którego wspólnie przepracujemy aż 12 moich nowych piosenek dla dzieci.

Do każdej z nich zaprezentuje zabawę muzyczną, ruchową i taniec wyginaniec! Wszystko wspólnie przećwiczymy :) wyśpiewamy i odtańczymy :)

Piosenki i zabawy będą pomocne przy masażykach, które wykonamy każdy na swojej dłoni. Pojawi się również piosenka Łokieć łokieć :) Będzie bardzo wesoło, ale również edukacyjnie. Wspólnie poznamy matematyczne piosenki o piegach i kształtach. Pojeździmy na rowerkach z górki na pazurki i zamienimy się w kotki, a jak kto woli w tygrysy! Małe myszki zagrają dywanową orkiestrę, a komary wyczarują nam ciszę - czy to możliwe? :)

Podsumowując. Dywanowe szkolenie to zestaw 12 piosenek, do których będziemy się wspólnie bawić, tańczyć i śpiewać w kręgu i w ruchu z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Na płycie znajdziesz piosenki w wersji wokalnej i instrumentalnej.

DYWANOWE PIOSENKI Będzie jak zawsze konkretnie i z dużą dawką dobrej energii. Piosenki sprawdzą się w żłobku, przedszkolu i jako przerywniki na zajęciach w szkole podczas lekcji.

 

DYWANOWE PIOSENKI to całoroczny krążek z piosenkami dla dzieci do zabaw muzycznych i ruchowych w kręgu na dywanie. Na płycie znajdziesz piosenki matematyczne, powitanki, piosenki do zabaw w zwierzątka, koci taniec, przepiękną wyciszankę i piosenki do zabaw gimnastycznych i na poranne rozgrzewki z dziećmi!

 

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - czwartek

9.00 - 15.00

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych 

All rights reserved