Dbając o nasze i wasze bezpieczeństwo podczas szkolenia wprowadzamy zmiany do regulaminu szkoleń – informacje sanitarne zgodne z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Zapoznaj się z nowym regulaminem –informacjami sanitarnymi i jeżeli wyrażasz zgodę zaznacz w okienku i prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

1. W szkoleniu uczestniczyć mogą TYLKO i wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych.

2. Jeżeli w domu lub w najbliższym otoczeniu uczestnika szkolenia przebywają osoby na kwarantannie, albo w izolacji domowej, osoby zapisane na szkolenie nie mogą w tym czasie uczestniczyć w szkoleniu.

3. Przy wejściu na salę nastąpi obowiązkowa dezynfekcja rąk.

4. Z uwagi na ograniczoną ilość uczestników zostaną zachowane bezpieczne odległości między uczestnikami szkoleń.

5. Między szkoleniami i w trakcie przerw nastąpi dezynfekcja oraz wietrzenie sali.

6. Wejście na salę następuje obowiązkowo w maseczkach bądź w przyłbicy.

7. Przed szkoleniem dokonany jest pomiar temperatury ciała. Organizator szkolenia ustala próg pomiaru na 37,4 stopni. Powyżej wskazanej wysokości temperatury, uczestnik nie może brać udziału w szkoleniu.

8. Uczestnicy szkoleń wyrażają pisemną zgodę na pomiar temperatury przed wejściem na salę szkoleniową.

9. W przypadku wystąpienia zakażenia COVID -19 organizator szkolenia zobowiązany jest udostępnić Państwa dane osobowe PSSE.

10. Na sali będą dostępne dozowniki z płynem dezynfekującym, maseczki, przyłbice dla uczestników szkolenia.

11. Na szkolenie nie powinno się przynosić zbędnych rzeczy w tym telefonów komórkowych. Wszystkie pozostałe rzeczy osobiste pozostawiane będą w wyznaczonym i zabezpieczonym miejscu.

12. Z uwagi na spełnienie przez organizatora szkolenia warunków sanitarnych zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego, nie będę rościć pretensji w stosunku do organizatora szkolenia w przypadku wystąpienia ewentualnych stanów chorobowych.

13. Powyższy regulamin – informacje sanitarne będą podpisywane przez Państwa ponownie przed wejściem na salę szkoleniową.

14. W SYTUACJI NIEZALEŻNEJ OD ORGANIZATORA SZKOLENIA (LOCKDOWN LUB ZAOSTRZENIE RESTRYKCJI SANITARNYCH)  SZKOLENIE STACJONARNE ZMIENIA FORMĘ NA SZKOLENIE ONLINE.

 

Regulamin - Informacja sanitarna

COVID19

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - czwartek

9.00 - 15.00

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych 

All rights reserved