Szkolenie oparte jest na autorskim programie.

Szkolenie dedykowane jest nauczycielom żłobków, przedszkoli i szkół.

Szkolenie trwa 3 godziny zegarowe.

 

Szkolenie można zamówić do swojej placówki - szczegółowy program, termin i cenę szkolenia dopasowujemy indywidualnie do zamówienia.

 

Więcej informacji: info@szkoleniazwyobraznia.pl

Zapraszam Cię serdecznie na spotkanie z muzyką klasyczną. Podczas szkolenia nauczysz się wielu układów tanecznych, które zapewniam Cię wykorzystasz na niejednej uroczystości przedszkolnej. Zaprezentuje Ci moje autorskie fabularyzacje do utworów z przepięknymi rekwizytami, które możesz stworzyć wspólnie z dziećmi. Będziemy bawić się i ćwiczyć rytm, ale nie zapomnimy także o instrumentalizacjach, które w sposób przyjemny i kolorowy będę mogła Ci zaprezentować. Wszystko dziać się będzie wokół wspaniałych opowieści muzycznych, które mam przyjemność pisać dla dzieci.

Na początek pójdziemy na wesoły spacer z Krasnoludkami, które rozbawią Cię do łez. Ugotujemy również Muzyczną zupę, którą rozdamy Tobie i Tobie i Tobie, następnie wezmę Cię na Wycieczkę do motylarni, zapoznam Cię z niezwykłym Jegomościem, zatańczę z Tobą Koci walczyk, pobiegamy Na podwórku i pobawimy się kolorowymi chustkami, które zabiorą nas w magiczny świat aniołów! będzie pięknie!

Inspiracje i bank pomysłów, które ode mnie otrzymasz wykorzystasz na niejednych zajęciach i z pewnością ilość pomysłów starczy Ci na wiele miesięcy pracy z dziećmi. Jeśli interesuję Cię metoda aktywnego słuchania Batti Strauss to z pewnością to szkolenie również Ci się spodoba!

 

zabawy, tańce i fabularyzacje wokół klasyki

KLASYKA DLA MILUSIŃSKICH

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - czwartek

9.00 - 15.00

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych 

All rights reserved