Szkolenie oparte jest na autorskim programie.

Szkolenie dedykowane jest nauczycielom żłobków, przedszkoli i szkół.

Szkolenie trwa 3 godziny zegarowe.

 

Szkolenie można zamówić do swojej placówki - szczegółowy program, termin i cenę szkolenia dopasowujemy indywidualnie do zamówienia.

 

Więcej informacji: info@szkoleniazwyobraznia.pl

Zapraszam Cię na piękne, magiczne i z bardzo dużą dawką wiedzy i pomysłów szkolenie, podczas którego nauczę Cię przeprowadzać tematyczne Lekcje ciszy i milczenia dla dzieci. Będzie również sporo ćwiczeń na temat uważności i treningu koncentracji dla najmłodszych

Szkolenie w całości praktyczne i przydatne nauczycielom, którzy poszukują alternatywnych rozwiązań na to, w jaki sposób utrzymać koncentrację u dzieci i móc pracować na swoich zajęciach w ciszy i skupieniu.

Opowiem Wam co to jest Lekcja ciszy i milczenia, podzielę się swoimi autorskimi pomysłami na Lekcje ciszy i milczenia, podpowiem jak je wykonywać z dziećmi w żłobku, przedszkolu i szkole, zaprezentuje gotowe przykłady i zdradzę Wam moje magiczne przedmioty, które oczarowują dzieci. TO DZIAŁA!!!

Zaproszę Cię do krótkich Lekcji Ciszy, jak również opowiem te oparte na bajce. Pochodzimy po elipsie i zaśpiewamy moje wyciszanki dla dzieci!

LEKCJE CISZY I MILCZENIA DLA DZIECI

Cicho sza lekcje ciszy

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - czwartek

9.00 - 15.00

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych 

All rights reserved