PAKIET SZKOLENIOWY

Certyfikat i skrypt szkoleniowy

Płyta CD  piosenki dla dzieci

Płyta DVD filmiki z instruktażem

 

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

2 GODZINY ZEGAROWE

 

SZKOLENIE DOSTĘPNE JEST DLA RAD PEDAGOGICZNYCH LUB ZAMKNIĘTYCH GRUP W WASZYCH MIEJSCOWOŚCIACH

 

PIOSENKI DLA WIOSENKI

w ruchu i na dywanie

WIOSENNA NOWOŚĆ 2023!

 

MUZYCZNE SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

ŻŁOBKÓW, PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

NOWA PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI

PIOSENKI WIOSENKI to moja najnowsza wiosenna płyta i szkolenie, które dedykuje nauczycielom żłobków, przedszkoli i szkół. To długo oczekiwany krążek ... Szkolenie zostało bardzo precyzyjnie przygotowane i dopracowane w każdym szczególe.

Szkolenie zapowiada się bardzo praktycznie i bezrekwizytowo, co oznacza, że będzie uniwersalnie i lekko.  Szkolenie przeprowadzimy w ruchu i na dywanie. Wszystko zakręci się wokół WIOSNY, ale nie tylko ... na szkoleniu zaprezentuje Wam wiele zabaw i ćwiczeń dywanowo - stolikowych, które będzie można wykorzystać każdego dnia niezależnie od pory roku. Będzie wesoło i radośnie.  Dynamicznie, ale też z dobrym merytorycznym komentarzem.

PIOSENKI WIOSENKI to utwory, w których poczujesz radość i pasję. To zestaw 10 piosenek, do których będziemy się wspólnie bawić, tańczyć i śpiewać w ruchu i na dywanie.

Na płycie znajdziecie piosenki, które otulone są akustycznym brzmieniem, jak również zawierają wiele smaczków jazzowych. W tle jak zawsze słychać będzie saksofon, piękne basy, smyki i klarnety. Lekkie dopasowane do wieku dzieci teksty, ciepły wokal dadzą 100 % komfortu słuchaczowi. To bardzo dobrze przygotowana wiosenna płyta, którą warto mieć w swojej kolekcji. Muzycznie bardzo wysoka półka.

Będziemy Grać w klasy z piłeczką, pobawimy się rytmem i głosem. Zabiorę Was na spotkanie z Panem Bocianem tuż obok zielonej pięknej łąki. Poznamy wiosenne ptaki i wpadniemy na chwilę do kurnika gdzie nasze paluszki pójdą w ruch! Usłyszycie śmieszne KO KO, PI PI i KUKURYKU, jak również KU KU i kukułkę. Pokołyszemy się przy piosence PIĘKNY ŚWIAT, która nas uniesie wysoko ... tu się zadzieje wielka moc! Oczywiście nie zabraknie piosenek do rysowania! Narysujemy PISANKĘ i KWIATKI BRATKI. Będziemy gonić PSOTNY WIATR i pobawimy się z kartką papieru. Będziemy ćwiczyć paluszki i koncentrację.

Na krążku znajdziecie również śliczną piosenkę dla RODZICÓW z życzeniami i wzruszeniem. Płyta PIOSENKI DLA WIOSENKI zawiera komplet tego, co wiosną jest najbardziej potrzebne podczas zajęć. Jestem przekonana, że żadnej piosenki nie ominiecie. Każda jest inna, ale wspólnie z resztą pięknie się uzupełniają i tworzą najlepszy wiosenny materiał dla dzieci i nauczycieli.

Szczerze polecam :)

 

Zapraszam do rezerwacji szkoleń zamkniętych i rad pedagogicznych

726 277 324      info@szkoleniazwyobraznia.pl

PIOSENKI DLA WIOSENKI

To moje najnowsze wiosenne szkolenie z nowym krążkiem dla dzieci.

Szkolenie zapowiada się bardzo wiosennie zarówno w ruchu, jak i na dywanie ...

co oznacza, że będzie praktyczne, uniwersalne, lekkie i przyjemne.

Zachęcam do rezerwacji szkolenia - OD LUTEGO DO CZERWCA :)

Zapraszam serdecznie do rezerwacji szkolenia rady pedagogiczne

lub zebrane grupy w Waszych miejscowościach.

Szkolenie możemy zrealizować stacjonarnie lub online.

 

NOWA WIOSENNA PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI

 

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - czwartek

9.00 - 15.00

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych 

All rights reserved