ZAMÓW CAŁOROCZNE SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

SZKOLENIE DLA ZAMKNIĘTYCH GRUP

DLA RAD PEDAGOGICZNYCH

PIOSENKI Z UŚMIECHEM MOŻEMY ZREALIZOWAĆ W FORMIE STACJONARNEJ LUB ONLINE

TERMIN I CENA SZKOLENIA DO UZGODNIENIA INDYWIDUALNEGO Z PLACÓWKĄ

 

PIOSENKI Z UŚMIECHEM

DYWANOWE PIOSENKI CZĘŚĆ II

NOWOŚĆ

MUZYCZNE SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

ŻŁOBKÓW, PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

NOWA PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI

PIOSENKI Z UŚMIECHEM to świetne i bardzo praktyczne szkolenie, podczas którego wspólnie przepracujemy aż 10 moich nowych piosenek dla dzieci, które są lekkie i przyjemne. Szkolenie jest bezrekwizytowe! Co oznacza, że piosenki i propozycje do nich będziecie mogli wykorzystywać w każdej chwili przez cały rok szkolny!

Do każdej z piosenek zaprezentuje konkretny pomysł z dobrą zabawą. Będzie ruch, ćwiczenia stolikowe, piosenka do rysowania - wszystko jest tutaj bardzo dobrze przemyślane. Płyta powstała ponad pół roku. Pomyśleliśmy o wszystkim! Dobra jakość dźwięku. Merytoryczne teksty. Żywe instrumenty. Jezzowe subtelności. Jasny i ciepły wokal. Rewelacja.

Piosenki i zabawy są na tyle uniwersalne, że pokochają je dzieci w żłobku, przedszkolu i w szkole. Dostosowaliśmy poziom do każdego wieku. Damy Wam dobry materiał, który będzie Wam towarzyszyć każdego dnia.

PIOSENKI Z UŚMIECHEM to utwory, w który poczujesz radość i pasję. To zestaw 10 piosenek, do których będziemy się wspólnie bawić, tańczyć i śpiewać w kręgu i ruchu.

Wesoła piosenka o Fochu Was z pewnością mocno rozbawi, piosenka Leniwiec na pobudkę i lekkie rozciąganie, piosenka do rysowania Budujemy Dom - pokochacie ją od pierwszych dźwięków, piosenka Budzik - na dobry początek dnia. Pojawi się także piosenka Hałas-Cisza - coś fantastycznego do zabawy! Będziemy śpiewać piosenki do ćwiczeń stolikowych czyli Kierowniczka-Pomocniczka i Moje Dłonie to Rodzinka :) Zatańczymy wesoło przy piosence W Kole.

Pokołyszemy się i wykonamy ćwiczenia koncentracji do piosenki Na półce z książkami. Dodatkowo zabiorę Was w niesamowitą krainę Magicznych guzików! To będzie pakiet konkretnych piosenek i zabaw na dywanie!

PIOSENKI Z UŚMIECHEM. Będzie jak zawsze konkretnie i z dużą dawką dobrej energii. Piosenki sprawdzą się w żłobku, przedszkolu i jako przerywniki na zajęciach w szkole podczas lekcji. Będziemy się bawić, ale też przez zabawę uczyć się nowych wspaniałych rzeczy! Płyta powstała  z myślą o dzieciach i o Was Drodzy Nauczyciele, aby dać Wam dużo muzycznej radości!

PIOSENKI  Z UŚMIECHEM :)

to druga część wspaniałej płyty DYWANOWE PIOSENKI!

Przyszedł moment, aby kontynuować dywanowe szkolenie dalej, dlatego powstał drugi krążek, który zachwyci Was lekkością i jakością dźwięku!

Zapraszam serdecznie na szkolenia stacjonarne w wybranych miastach, szkolenia zamknięte rad pedagogicznych i jedną edycję szkolenia online - zerknij w opis i zapisz się :)

NOWA PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI

 

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - czwartek

9.00 - 15.00

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych 

All rights reserved