elementy muzykoterapii i choreoterapii w pracy z dziećmi

Szkolenie oparte jest na autorskim programie.

Szkolenie dedykowane jest nauczycielom żłobków, przedszkoli i szkół.

Szkolenie trwa 3 godziny zegarowe.

 

Szkolenie można zamówić do swojej placówki - szczegółowy program, termin i cenę szkolenia dopasowujemy indywidualnie do zamówienia.

 

Więcej informacji: info@szkoleniazwyobraznia.pl

Napoleon I cesarz Francji mawiał, że ze wszystkich sztuk pięknych muzyka posiada największy wpływa na emocje. Prawda czy fałsz?

Muzyka w życiu dziecka pełni niesamowicie wiele funkcji. Zarówno bawi, buduje wspólnotę, wpływa na emocje, jak również pełni funkcję poznawczą, ekspresyjną i estetyczną. Na tym szkoleniu będziemy wspólnie doświadczać muzyki, ale w roli dziecka. Dokonamy analizy wybranych utworów muzycznych,  doświadczymy relaksacji dźwiękami, stworzymy kolorowe instrumentalizacje, tańce w kręgu dla dzieci i liczne fabularyzacje. Przez czas trwania szkolenia będziemy rozwijać świadomość swojego ciała. Pokażę Wam w jaki sposób można pracować muzyką i łagodzić obyczaje. Wspólnie i aktywnie będziemy słuchać i bawić się muzyką. Towarzyszyć nam będzie śpiew, taniec i rytm. Wszystko dostosowane do poziomu malucha, tak by można było wykorzystać wszystkie pomysły i inspiracje już na drugi dzień w swojej pracy. Przygotowałam dla Was ćwiczenia rytmiczne, klaskanki i tupanki, które wpływają korzystnie na pracę mózgu, jak również wiele aktywnych ćwiczeń z rekwizytami i instrumentami.

Zapomniałabym! Będziemy również malować do muzyki i poznamy kolory muzycznej tęczy. Zapraszam Cię serdecznie!

 

SMYKO MUZYKO RYTM

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - czwartek

9.00 - 15.00

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych 

All rights reserved