Szkolenie oparte jest na autorskim programie.

Szkolenie dedykowane jest nauczycielom żłobków, przedszkoli i szkół.

Szkolenie trwa 3 godziny zegarowe.

 

Szkolenie można zamówić do swojej placówki - szczegółowy program, termin i cenę szkolenia dopasowujemy indywidualnie do zamówienia.

 

Więcej informacji: info@szkoleniazwyobraznia.pl

Zapraszam Cię serdecznie na NOWE szkolenie WIERSZODŹWIĘKI DLA DZIECI czyli dźwięki i rymy z wyobraźnią. Szkolenie w całości oparte jest mojej pierwszej książce dla dzieci ALE WIERSZE!

A co na szkoleniu? przede wszystkim prezentacja 15 - stu wartościowych tekstów dla dzieci bogatych w dźwięki i rymy. Pokaże Ci w jaki sposób można pracować z tymi tekstami. Nie tylko je czytając, ale również śpiewając i grając do nich na nietuzinkowych instrumentach i rekwizytach. Do każdego wiersza została stworzona instrumentalizacja i osobna fabularyzacja - czyli moje muzyczne opowieści niejednej treści. 

Program szkolenia jest autorski stąd śmiało mogę powiedzieć, że tego jeszcze nie było! Książka ALE WIERSZE! jest bogata w wyobraźnię i twórcze myślenie, dodatkowo otulona pięknymi ilustracjami i dobrym humorem! Z pewnością nieraz zerkniesz do niej i stworzysz przy niej piękne zajęcia z dziećmi. Rymy i dźwięki na długo utkwią w Twojej pamięci!

Zabiorę Cię Na budowę gdzie zagra nam kolorowa Trąbka. Zajrzymy również na Leśny koncert, na którym zagrają kukułeczka, sikoreczka i mądra sowa! Zadbamy również o biedną małą Myszkę, która musiała wybrać się do lekarza i pokulamy magiczną Kulką. Wyciszymy się również przy Tańczących kartach i zerkniemy co słuchać u  Pani jesień i Pani wiosny! A na koniec zabiorę Cię w podróż po naszej pięknej Polsce ...

Książka ALE WIERSZE! jest bazą do szkolenia. Można ją zakupić na szkoleniu WIERSZODŹWIĘKI DLA DZIECI z dedykacją :)

DŹWIĘKI I RYMY Z WYOBRAŹNIĄ

SZKOLENIE OPARTE NA AUTORSKIEJ PUBLIKACJI ALE WIERSZE!

WIERSZODŹWIĘKI DLA DZIECI

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - czwartek

9.00 - 15.00

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych 

All rights reserved